O nas

Dlaczego cechuje nas profesjonalne podejście?

Certyfikaty Ukończenia Szkoleń

Ponad 30 lat doświadczenia

Zaufanie Klientów

Pełna Transparentność

Opis wykonywanych prac jest transparentnie przekazywany klientowi. Wszystkie wątpliwości są wyjaśniane na bieżąco. Na życzenie klienta przekazywana jest dokumentacja urządzeń, schematów i systemów wraz z dokumentacją powykonawczą.

Darmowe Konsultacje

W celu wstępnego rozeznania tematu konsultacje ze specjalistą technicznym są darmowe. Dzięki temu klienci mogą się dowiedzieć niezbędnych informacji czy możliwych rozwiązań problemu.

Realizacje z Sukcesem

Podczas długiego stażu udało się z sukcesem stworzyć wiele realizacji, które dzisiaj tworzą wizytówkę firmy.

Dariusz Tabaczyński

Właściciel firmy

Firma została założona w 1992 przez mgr inż. Dariusza Tabaczyńskiego absolwenta informatyki Politechniki Poznańskiej. W zakresie naszej działalności mieszczą się szeroko pojęte usługi informatyczne dotyczące zarówno oprogramowania jak i  sprzętu komputerowego oraz budowy sieci strukturalnych i monitoringu CCTV. 

Współpracujemy z wieloma producentami i dystrybutorami sprzętu komputerowego i oprogramowania, co zapewnia szybkie dostawy i ciągły, kompetentny serwis.

Nasza oferta kierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Wśród klientów Firmy znajduje się wiele znanych poznańskich ( i nie tylko) przedsiębiorstw.

Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług i szybkiej realizacji zleceń, co przy umiarkowanej cenie i stałej dostępności pomocy technicznej dla Klienta czyni Firmę bardzo konkurencyjną na rynku.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Wlasciciel o nas

Certyfikaty

W celu podniesienia jakości naszych usług wciąż się szkolimy. Część z osigniętych sukcesów przedstawiamy poniżej. 

Tabsoft Dariusz Tabaczyński

Informatyk dla Twojej firmy

Kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Wyróżnia nas jakość, wykonanie i dbałość o szczegóły. Spełnimy wszystkie potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

pl_PLPL